Кількість
|
Вартість
|
||
|
Камери відеоспостереження
Камери відеоспостереження – це засоби технічної безпеки, які допомагають не тільки запобігти надзвичайній ситуації або попередити вас про неї, але і знайти потенційного злочинця, фіксуючи такі деталі як особа, одяг, автомобільні номери та інше.
Типи камер, представлені на нашому сайті:
1. Купольні відеокамери – один з видів приладів відеоспостереження має форму кулі або півсфери, не потребують кронштейнах і встановлюється на будь-якій поверхні. Об'єктиви таких камер можуть бути:
– варіофокальний – це об'єктиви з можливістю зміни кута огляду з налаштуванням фокусування для різних об'єктів;
– монофокальні – без зміни фокусної відстані, з автодіафрагмою і без неї.
Об'єктив може бути швидко рухомим, малорухливим і нерухомим.
Застосовуються всередині будь-яких приміщень і для вуличного спостереження. Форма купола є корпусом, може бути виготовлена з пластику або металу, виконує функції маскування, захисту від погодних умов і іншого зовнішнього впливу при вуличній установці, забезпечує кріплення на всіх поверхнях. За вихідному сигналу поділяються на два типи – цифрові та аналогові, що характерно для матриць CCD і CMOS. Від матриці залежить багато характеристик, такі як світлочутливість, роздільна здатність переданого зображення. За допомогою великої матриці передача картинки стає краще і якісніше, але такий вибір стане дорогим рішенням.
2. Циліндричні камери – прилад для відеоспостереження має циліндричну форму корпусу. Матеріал корпусу виконується з металевих сплавів або пластику, забезпечує захист від погодних умов і механічного впливу на камеру. Застосовуються всередині будь-яких приміщень і для вуличного спостереження. Установка на будь-які поверхні відбувається за допомогою кронштейна. Об'єктиви таких камер також бувають варіофокальні і монофокальні.
3. Кубічні відеокамери спостереження – це відеокамери квадратної форми, застосовуються всередині будь-яких приміщень і для вуличного спостереження. Матеріал корпусу виконується з металевих сплавів або пластику. Такі камери найчастіше застосовуються при нестачі простору для установки і найменшого залучення уваги. Кут огляду подібних відеокамер коливається від 80 до 130 градусів. За вихідним сигналом поділяються на два типи – цифрові та аналогові. Аналогові камери здійснюють передачу інформації аналоговим сигналом, а цифрові за допомогою цифрового сигналу і можуть передавати дані за допомогою інтернет мережі. У багатьох моделях інтегрований мікрофон і динамік, крім відеозображення прилад може передавати звук, з функцією шумозаглушення звук стає виразніше і прибираються зовнішні перешкоди.
4. Панорамні камери відеоспостереження – це купольні камери з кутом огляду в 180 і 360 градусів, підтримують роздільну здатність від 8 до 20 мегапікселів. Встановлюються всередині приміщень і для вуличного спостереження. Моделі на 180 градусів переважно монтуються на стіну, а 360 градусні на стелю. Перевага такого типу в тому, що одна модель може замінити кілька камер іншого типу без сліпих зон, вони забезпечують повний огляд необхідної території.
5. Роботизовані відеокамери спостереження – це розумний пристрій з віддаленим керуванням, може змінювати кут огляду і нахилу, має функцію багаторазового збільшення, це дозволяє більш детально розглядати особи, об'єкти та інші деталі. Монтаж відбувається всередині приміщень і для вуличного спостереження, може встановлюватися в горизонтальному і вертикальному положенні, матеріал корпусу виконується з металевих сплавів або пластику, забезпечує захист від погодних умов і механічного впливу на камеру. Моделі подібних відеокамер бувають з високошвидкісною і средньошвидкісною швидкістю зміни кута огляду. Середньошвидкісні відеокамери спостереження змінюють кут зі швидкістю 9-36 градусів в секунду, а високошвидкісні 120-400 градусів в секунду з функцією автофокусування. Для управління кута огляду необхідний пульт управління. Роботизовані відеокамери програмовані, їм можна вказати інтервали спостереження і необхідні зони, які вимагають уваги, може зберігати в пам'яті від 32 до 256 положень, дана характеристика залежить від моделі самої камери.
Де можна встановити?
Установка камери відеоспостереження може здійснюватися вами самостійно або ж ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців, які проведуть установку і діагностику системи.
Основні місця для установки:
1. Вулиці, парковки, входи і виходи;
2. Офіси, гаражі, склади;
3. Житлові будинки і квартири.
Важлива особливість камер відеоспостереження складається в гнучкому температурному режимі. Камери відеоспостереження і всі супутні елементи витримують перепади температур від -30 до +60 градусів за Цельсієм.
Вибираючи камеру відеоспостереження, необхідно звернути увагу на деякі основні моменти:
– Наявність інфрачервоного підсвічування і його дальність;
–Роздільна здатність екрану і якість переданого зображення;
– Наявність автоматичної функції «день / ніч»;
– Кут огляду і можливість камери охоплювати велику територію, не залишаючи сліпих зон;
– Слот для карти micro SD;
– Розміри камери і матеріал корпусу (метал або пластик).
На сайті Лабораторії безпеки ви можете вибрати камеру відеоспостереження, а також все необхідне для її установки і подальшої експлуатації.