Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Автономні контролери для системи контролю доступу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автономні контролери зазвичай керуються мікрокомп'ютерами і обслуговують один контрольно-пропускний пункт. Призначена для користувача інформація зберігається локально в базі даних. Автономні контролери такого типу дуже прості в плані своєї конфігурації та найчастіше використовуються на об'єктах з оптимальним рівнем безпеки. Так само їх називають однодверними локальними контролерами.

Зазвичай до одного контролера можна підключити тільки два зчитувача, встановлених на кілька дверей або ж на одну — з урахуванням входу / виходу. Який-небудь з зчитувачів можна замінити на клавіатуру з функцією кодування. До подібної системної архітектурі можна підключити геркони, електрозамки, кнопки виходу, сирену і інші пристрої.

У однодверних системах бувають випадки об'єднання контролера і корпусу зі зчитувачем в єдиний зчитує модуль. Такий метод робить всю систему дешевше, але частково обмежує можливості її функціоналу. Існують випадки, коли приймає рішення блок, замок, зчитувач і клавіатура для набору коду суміщені в одному корпусі. А ось реле-замок, який має можливість цифрового управління, використовують на об'єктах з безпекою високого рівня. Крім цього в автономних контролерів існують випадки використання зчитувачів карт на магнітних стрічках, зрідка використовуються ідентифікатори і біометричні декодировки. Але безліч зчитувачів поєднуються з кнопковою панеллю для кодування. Завдяки їй можливе розробляти і системне програмування.

Автономні контролери містять особистий буфер пам'яті, що ідентифікує карти і події, які відбуваються в системі. Для роздруківки протоколу всіх подій їм забезпечений доступ до локального принтера.

Для зв'язку між собою кількох контролерів можна використовувати стандартний інтерфейс по типу RS-485. Але в такому разі кожен контролер програмується індивідуально. Програмування контролерів відбувається завдяки майстер - картам з можливістю керувати старими і новими картами або кнопковими панелями. Можливі розширення системи за допомогою кооперування окремих контролерів в одну мережу. Або в разі збільшення потужності з ускладненням системи, яке дозволить підключити більше зчитувачів.

Вгору