Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

POE обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

POE обладнання необхідно для передачі енергії, що постачає електроживленням пристрою використовують мережу Ethernet. Широке застосування знайшла при монтажі ліній комунікації будь-якого типу, відеоспостереження, сигналізацій etc. Дане обладнання спрощує більшість технологічних складнощів при складній установці телекомунікаційного обладнання в місцях з обмеженим доступом.

  1. Інжектори — це прилад, який подає живлення на мережевий пристрій по кабелю, який передає так само дані за допомогою мережі. Широко застосовується при відсутності стандартних розеток на 220 В або їх важкодоступністю.
  2. Подовжувач необхідний для передачі даних і напруги живлення між інжектором, комутатором і IP камерами. Передача відбувається по Ethernet кабелю до 100 метрів, при цьому краще користуватися кабелем п'ятої або шостої категорії. Відноситься до пасивних приладів і не вимагає джерела живлення.
  3. Спліттер — це основа PON мережі, пасивне обладнання, яке не потребує підключення до електромережі та спеціалізованого обслуговування. Виробляються планарнимі і звареними. Передаючи пакети в зворотному напрямку сплітери об'єднують їх в загальний канал.
Вгору