Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Грозозахист для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Грозозахист — це пристрій, функції якого полягають у захисті обладнання від стрибків харчування, грози і статичного накопичення. Існує активна і пасивна захист. Основна область застосування — це камери відеоспостереження та мережеве обладнання. Конструкція грозозахисних пристроїв включає в себе діоди або газоразряднікі. Діодні замикають проводку, коли є різниця потенціалів і відводять статистичне електрику на заземлення, а газорозрядні відрізняються більш простим дією, при появі імпульсу між жилами і заземленням відбувається розряд, а набрана енергія йде в захисний провідник.

Найчастіше застосовується для вуличного відеоспостереження на висотних стовпах, дахах будівель та інших височинах схильних до удару грози. Використання грозозахисту на мережевому обладнанні потрібно здійснювати з екранованої кручений парою, при великій довжині кабелю необхідна установка з двох сторін, це сприяє опору.

При заземленні провідника необхідно дотримуватися інструкції з безпеки, бажано використовувати кабельну продукцію великого перерізу, уникати заземлення на будь-які трубопроводи, заборонено заземлення на нуль.

Вгору