Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Панелі індикації для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Панелі індикації для сигналізації

Прилад індикації є додатковим обладнанням адресної системи тривожного сповіщення про пожежу. Він розрахований на оптичне відображення одиничними LED-індикаторами стану несправностей або спрацьовувань пристроїв безпеки в охоронюваних приміщеннях. Панель індикації проводиться в варіантах з 16 і 24 каналами, кожен з яких забезпечений окремим світлодіодом і кнопкою.

Прилад може бути встановлений, як на додаток до пристрою, так і віддалено, зв'язок здійснюється по лінії RS-485 (основний і резервний канал). При відмові комутації по одній з ліній, інформація буде передана з резервного каналу, а факт несправності буде показана на керуючому приладі ПУ-П.

Панель забезпечує спрацьовування встановлених світлодіодних індикаторів по командам приладів. За допомогою кнопок на керуючі пристрої можуть бути передані сигнали з панелі. Функціонування кнопками також проводиться за командами приладів управління.

Особливості експлуатації

Панель індикації розроблена для постійної експлуатації в системі тривожної сигналізації про яка виникла пожежі. Блок виконаний в корпусі зі ступенем захисту оболонки IP30 від впливу критичних температур та вологи.

Прилад має навісну конструкцію, призначений для установки усередині приміщення. Індикація здійснюється кнопками в жовтому, червоному і зеленому кольорах відповідно до умов «Системи пожежної сигналізації та оповіщення».

Індикація здійснюється:

– За допомогою пароля;

– За допомогою карт доступу.

Живлення виконується від загального джерела в мережі напругою 220 В або резервного акумулятора 12 В ємністю 7 А / год. У черговому режимі пристрій споживає струм не більше 20 мА.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з панелями індикації для охоронної сигналізації від провідних виробників в даній області.

Вгору