Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Приймач (підсилювачі) відеосигналу для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Передача відеозображення від камери до відеореєстратора, плати відеозахоплення або будь-якого іншого пристрою для обробки даних в більшості випадків здійснюється безпосередньо по коаксіальному (RG) кабелю. Однак коли відстань між камерою і відеореєстратором перевищує 100 метрів, а також, якщо паралельно пролягає будь-якої створює перешкоди високовольтний кабель, застосовують спеціальні пристрої прийому-передачі відео.

Передавач підключається до відеокамери, приймач до відеореєстратора, що в сукупності збільшує відстань між камерою і реєстратором до 2,5 км.

Існують активні і пасивні приймачі і передавачі. Для активних подача електроживлення потрібно, для пасивних - немає. При використанні пасивного обладнання досить підключення коаксіального кабелю. В інших випадках використовується кручена пара. За нею ж може подаватися електроживлення і на відеокамеру.

Активне обладнання є більш надійним при передачі відеосигналу на тривалий відстань. Максимальну дальність передачі забезпечує поєднання «активний приймач - активний передавач». Однак можливі комбінації активно-пасивного обладнання, наприклад, коли необхідно забезпечити тільки дальність, а перешкоди з боку високовольтного обладнання відсутні.

Вгору