Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Датчики вібрації для сигналізації

Немає товарів

Вібродатчики створені для захисту об'єктів від проникнення за допомогою коливань поверхні, які передаються на пульт управління сигналізації. Датчики вкрай стійкі при механічному впливі на них і практично безшумні, мають підтримку технології TEDS. В основі датчиків лежить віброперетворювач і електроблок.

Електроблок виконує такі функції:

  • Приймає;
  • Розшифровує;
  • Обробляє сигнал;
  • Виводить дані на зовнішній інтерфейс.

Віброперетворювач необхідний для конвертації вібраційного або механічного впливу в електросигнал, існують вихореструмні оптичні та п'єзоелектричні моделі.

Залежно від чутливості і частоти мають різні місця застосування, починаючи від домашнього і закінчуючи промисловим використанням. Мініатюрні датчики є ідеальним варіантом для прихованої установки, але мають невеликий діапазон чутливості. Датчики середньої чутливості мають загальне застосування. У промисловості використовуються датчики з високим рівнем чутливості, які працюють на високих частотах. Датчики з високими показниками чутливості використовуються в інженерних вимірах механічних і сейсмічних коливань.

При виборі вібродатчика необхідно враховувати основні аспекти застосування і характеристики окремих моделей. Вібропереміщення показує місцезнаходження об'єкта, віброшвидкість відображає швидкість переміщення об'єкта в просторі, а віброприскорення зауважує зміни в швидкості переміщення.

Вгору