Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання – пристрої, необхідні для роботи комп'ютерної мережі, наприклад: маршрутизатор, комутатор, концентратор, патч-панель і ін. Можна виділити активне і пасивне мережеве обладнання.

Для чого необхідно мережеве обладнання?

До цього устаткування відноситься все, що використовується для передачі різноманітних сигналів між пристроями або ж для їх викиду в мережу. Все обладнання ділиться на великі групи, кожна з яких несе свою певну мету і стабільно її виконує. Деталі й певні моделі можуть вдосконалюватися з кожним роком, але принцип залишається довго незмінним.

Види:

1. Активне мережеве обладнання – обладнання, за яким слід деяка «інтелектуальна» особливість. Тобто маршрутизатор, комутатор (світч) і т.д. є активним мережевим обладнанням. Активне мережеве обладнання не тільки вловлює і передає сигнал, але і обробляє цю технічну інформацію, перенаправляючи і розподіляючи надходять потоки відповідно з вбудованими в пам'ять пристрою алгоритмами. Ця «інтелектуальна» особливість, поряд з живленням від мережі, є ознакою активного обладнання. Наприклад, до складу активного обладнання включаються такі типи приладів: мережевий адаптер, комутатор, ретранслятор, медіаконвертер і ін.

2. Пасивне мережеве обладнання – обладнання, яке не наділене «інтелектуальними» особливостями. Наприклад - кабельна система: кабель (коаксіальний і вита пара (UTP / STP)), вилка / розетка (RG58, RJ45, RJ11, GG45), повторювач (ретрансляція), патч-панель, концентратор (хаб), Балун (balun) для коаксіальних кабелів (RG-58) і т.д. Також, до пасивного обладнання можна віднести монтажні шафи та стійки, телекомунікаційні шафи.

Що відноситься до мережевого обладнання?

– Системи комутації. А саме всі моменти і деталі, які відповідають за з'єднання двох абонентів.

– Системи супутникового зв'язку, каналів через супутник, які забезпечують якісний зв'язок по всьому світу.

– Абонентське телекомунікаційне обладнання, т. і. Особисте обладнання кожного користувача, лінія, закріплена за ним.

– Обладнання для передачі даних.

На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки представлений великий вибір різноманітного мережевого устаткування. Зв'язавшись по телефону з нашими фахівцями, ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, а також рада при виборі обладнання, яке підійде саме для вашого об'єкта і під ваші цілі.

Вгору