Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Блоки безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блок безперебійного живлення необхідний для стабільної роботи техніки, яка залежить від електромережі, він перетворює напругу до необхідного обладнання рівню. Сучасні блоки живлення мають захист від перегрівів, коротких замикань і сильних перепадів напруги. Оптимальна робоча температура блоків живлення починається від -20 до +60 градусів.

Існують наступні типи Безперебійних блоків живлення:

  1. Імпульсні блоки живлення перетворюють постійну напругу в високочастотні імпульси і подаються на імпульсний трансформатор. Мають незначну вагу і маленький розмір, використовуються в малопотужних пристроях. Відрізняються високим ККД.
  2. Трансформаторні блоки живлення складаються з випрямних діодів, силових трансформаторів і конденсаторів. Необхідні для постачання електроенергії постійного струму.

Для вибору блоку живлення слід розуміти деякі аспекти, що вплинуть на подальшу експлуатацію. Блоки живлення повинні бути заземлені, а живильному блоку необхідне окреме заземлення. Потрібно враховувати споживану потужність, від якої залежить активація сигналу тривоги. У кожної моделі безперебійного блоку живлення різна кількість пристроїв, що до нього під’єднуються та споживана ними потужність. Від умов температури повітря і навколишнього середовища залежить розташування блоку живлення, перепади температур негативно впливають на термін експлуатації.

Вгору