Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Брелоки і приймачі для управління охоронною сигналізацією

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Брелоки і приймачі для управління охоронною сигналізацією

Радіо-пристрої дозволяють зручним способом контролювати роботу різних систем і приладів. Цей спосіб управління можна використовувати, наприклад, в системах охоронних сигналізацій для включення і виключення режиму охорони або виклику допомоги в разі загрози. Також дуже зручно керувати віддалено опусканням і підняттям ролокасети або відкриттям, наприклад, гаражних воріт. За допомогою брелока можна керувати бездротовими радіо-розетками.

Принцип роботи брелока

При натисканні певної кнопки брелок по радіоканалу відправляє сигнал на центральний блок сигналізації. Централь обробляє сигнал і включає або відключає режим охорони. Брелок оснащений спеціальною кнопкою тривоги, при її натисканні центральний блок негайно перейде в режим «тривога». Також кнопки брелока можна запрограмувати для управління пристроями розумного будинку.

Переваги брелоків і приймачів:

– Забезпечення високої надійності. Брелоки і пристрої працюють на декількох частотах, що ускладнює їх сканування зловмисникам

– В охоронних сигнализациях при передачі сигналу від брелока до пристрою можна використовувати технологію кодування сигналів динамічним кодом, що не допускає можливості злому охоронної системи

– Проста експлуатація. Кожен пристрій можна оснастити декількома брелоками (їх просто додавати і видаляти з пам'яті систем радіоуправління)

– Бездротова установка-управління. Пристрій може працювати як від батарей, так і від джерела живлення, що полегшує установку пристрою за своїм бажанням і плануванні.

– Діяльність управління брелоками може досягати до 100 м. Прямої видимості, що значно полегшує роботу з пристроями.

– Завдяки цим перевагам комплектів радіоуправління, купити їх в Україні намагаються все частіше власники приватних будинків і квартир, що турбуються про збереження свого майна і власному зручності.

Особливості брелока

1. Передана брелоком інформація захищена від перехоплення і спроби підміни;

2. Максимальна відстань між брелоком і центральним блоком становить 800 м в умовах прямої видимості;

3. Пристрій використовує для передачі сигналу частоту загального призначення 868 МГц, яка не вимагає ліцензії на використання;

4. 4 кнопки: постановка, зняття, тривожна, сервісна;

5. Брелок виконаний в міцному пластиковому корпусі;

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з брелоками та приймачами від провідних виробників в даній області.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки.

Вгору