Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Модулі розширення сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке модулі розширення сигналізації?

Модуль розширення – це прилад для збільшення функціональності пожежно-охоронної централі, з метою створення окремих провідних зон для кожного передавача.

Модуль розширення призначений для роботи в системі охоронно-пожежної сигналізації, використовується для збільшення кількості виходів для датчиків і керуючих реле. Створення окремих провідних зон збільшує функціонал і надійність системи охорони. Ви можете бути впевнені, що, ваш будинок і особиста безпека буде під надійним захистом.

Для чого потрібні модулі розширення сигналізації?

Наприклад, у вас вже встановлено пожежно-охоронна сигналізація в квартирі, вам хочеться розширити функціонал пожежної сигналізації, але при цьому не купувати додаткову охоронну централь. Можливо докупити необхідну кількість датчиків (датчик диму, датчик тепла, вогню і т.д.). І встановити на охоронну централь модуль розширення. Від кількості датчиків залежить і тип модуля розширення для охоронної централі. Є варіант підключити в вашої охоронної централі так само можливість оповіщення через GSM сигнал, по телефону або СМС.

Налаштування додаткових модулів

Додаткові модулі розширення для пультової охорони підключаються дуже просто, для цього не потрібно використовувати спеціалізовані інструменти або наймати дорогих професіоналів. Не потрібна так само прокладка додаткових проводів. Система налаштовується дуже легко.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з модулями розширення сигналізації від провідних виробників в даній області.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки.

Вгору