Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Панелі приймально-контрольні Оріон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Панелі приймально-контрольні Оріон

Прилад приймально-контрольний Оріон – це пристосування, яке проводить збір і аналіз даних, які були отримані від підключених до нього всіляких датчиків. Крім збору та аналізу даних ППКО також проводить їх систематизацію та зберігання, що стає можливим завдяки підключенню охоронного приймально-контрольного приладу до комп'ютера.

Таким чином, завдяки використанню всіляких додаткових функцій, прилад охоронний приймально-контрольний перетворюється з пристосування для передачі сигналу, в високотехнологічний пристрій, здатне контролювати охоронну систему на об'єкті.

Переваги ППК Оріон

Звичайно ж, коли ми говоримо про вибір обладнання, то перш за все ми звертаємо особливу увагу на переваги цього самого обладнання:

– досить низька, в порівнянні з подібними пристроями, вартість;

– простий і зрозумілий інтерфейс пристроїв, це стосується абсолютної більшості ППКО Оріон;

– розширені діапазони робочих температур і підвищена вологостійкість виробів дозволяє використовувати їх навіть в самих несприятливих умовах;

– наявність, у всіх приладах ПКО Оріон серії СБІ, виносної клавіатури, за допомогою якої відбувається управління приймально-контрольним охоронним приладом;

– можливість підключення приладу приймально-контрольного охоронного Оріон до віддаленого центрального пункту охорони, що додатково впливає на підвищення рівня безпеки об'єкта;

–безліч додаткових можливостей, таких як, наприклад, управління ППК Оріон через спеціальне мобільний додаток, і багато іншого.

Що варто враховувати при покупці ППК Оріон?

Перш за все варто згадати, що модельний ряд охоронних приймально-контрольних приладів Оріон досить широкий, однак для налагодження правильної і безперебійної роботи всього обладнання в комплексі, при його виборі варто враховувати:

1. розмір об'єкта, на якому передбачається установка ППКО Оріон;

2. наявність телефонної мережі;

3. використання в роботі приладу охоронного приймально-контрольного GSM або GPRS;

4. необхідність підключення пристрою до централізованого охоронному пункту.

Прийнявши до уваги всі перераховані вище нюанси, ви зможете з широкого асортименту ППКО Оріон, представленого в нашому інтернет-магазині, підібрати саме ту модель, яка задовольнить всі ваші запити і вимоги.

Вгору