Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Сирени для внутрішньої установки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Світло-звукова сирена необхідна при виникненні небезпечної ситуації для подачі сигналу, який сповістить в разі загрози. Сирени внутрішньої установки мають менш потужну гучність звуку. При виникненні небезпеки може поєднувати в собі функції оповіщення та психологічного впливу. При несанкціонованому проникненні подається інформує сигнал, а звук сирени вводить зловмисника в панічний стан.

Цей пристрій можна назвати динаміком з більш широким функціоналом, ток змушує вібрувати мембрану і магнітні коливання перетворюються в звук. Звук залежить від генератора і мембрани, це впливає на частоту і пригнічує ефект.

Світлозвукові сирени, які застосовуються при внутрішній установці необхідно розміщувати більш непомітно, щоб уникнути можливості її розкриття, часто встановлюється біля керуючого блоку. Може підключатися до контрольно-прийомним приладів в охоронної та пожежної системі безпеки.

Вгору