Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Панелі приймально-контрольні Satel

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Панелі приймально-контрольні Satel

Приймально-контрольний прилад – це мікропроцесорна контрольна панель на 8 зон, виконана за технологією поверхневого монтажу. Застосовується для охорони малих та середніх об'єктів. Завдяки гнучкості програмування панель може стати компонентом систем, що відрізняються специфічними вимогами.

ПКП обладнаний телефонним комунікатором, який дозволяє передавати інформацію про стан системи на станцію ведення моніторингу.

Для чого потрібні панелі приймально-контрольні

Приймально-контрольний прилад призначений для захисту об'єктів невеликого і середнього розміру, наприклад: квартир, приватних будинків, офісів і т. П. Контрольні панелі цієї серії забезпечують захист, сумісну з вимогами стандарту Grade 2 EN 50131.

Система відрізняється швидкою установкою, простими налаштуваннями і інтуїтивно зрозумілою експлуатацією. Прилад крім базових способів управління системою пропонує і більш сучасні інструменти, такі як, наприклад, функціональне і інтуїтивно зрозуміле мобільний додаток PERFECTA CONTROL. Також для управління системою можна використовувати радіобрелоки 433 МГц (після підключення модуля INT-RX-S).

Можливості панелі

  • Вбудований модуль GSM / GPRS пропонує широкі можливості:
  • Підтримку мобільного додатка,
  • PUSH-повідомлення,
  • Налагодження за допомогою ПО PERFECTA Soft,
  • Відправку подій на ПЦС, голосове повідомлення,
  • SMS-управління та звукову верифікацію ситуації на об'єкті.

Пристрій підтримує дві карти nano-SIM, завдяки чому забезпечується безперервність зв'язку: при виникненні проблем з мережею першого оператора, автоматично використовується друга карта.

На платі приладу 8 зон і 4 виходи. Їх число можна збільшити, підключивши модулі розширення зон INT-E і виходів INT-O або INT-ORS. Це дозволяє розширити систему, підключивши додаткові сповіщувачі, оповіщувачі або виконавчі пристрої (для управління гаражними воротами, ролетами, системою зрошення).

Прилад дозволяє розділити систему на дві групи зон, тобто на два розділи, з вибором трьох типів режиму охорони для кожної з них (ДЕНЬ, НІЧ, повна). Кожну зону можна призначити в одну з груп або одночасно в обидві групи.

Вгору