Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Пожежні датчики для охоронної сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пожежні датчики – пристрої для виявлення джерела пожежної небезпеки і запобігання загоряння. Принцип роботи датчиків полягає у фіксуванні теплового, димового або газового впливу і подальшого оповіщення.

Існують різні датчики пожежної безпеки, що відрізняється за своїм функціоналом і цільової спрямованості:

  1. Датчики диму виявляють джерела диму на самому ранньому етапі і запобігають можливість послідуючого горіння. Усередині корпусу таких датчиків знаходиться камера з оптичною парою і блок обробки електросигналу. Інфрачервоні промені відбиваються від диму і потрапляють на фотоприймач, а лічильник вимірює імпульс і порівнює його з допустимим рівнем. У разі збільшення кількості диму датчик подає сигнал про пожежу.
  2. Датчики газу можуть фіксувати і запобігати витоку газу. Дані датчики бувають декількох типів: інфрачервоні, електрохімічні і напівпровідникові. Напівпровідникові датчики виявляють витоку газу за допомогою напівпровідникового елемента в окису металу, він приймає газ на свою поверхню і визначає його значення. Електрохімічні обчислюють концентрацію наявності газу в повітрі. Інфрачервоні датчики обробляють повітря в інфрачервоному діапазоні, потім проводиться порівняння допустимих значень, у разі підвищеної кількості газу подається сигнал тривоги. Датчики газу можуть використовуватися в житлових і нежитлових приміщеннях, мають високу чутливість і вкрай надійні.
  3. Датчики тепла реагують на зміну температури навколишнього середовища. Для кращої роботи пожежної безпеки рекомендується спільна установка з датчиками диму, при комбінованій роботі ймовірність виявлення і запобігання пожежі зростає в кілька разів. Найчастіше датчики тепла розміщуються на стелі і знаходяться далеко від нагрівального обладнання для мінімізації помилкових спрацьовувань.
Вгору