Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Акумулятори (акумуляторні батареї)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для забезпечення безперебійної роботи енергозалежного обладнання в різних сферах діяльності, у тому числі і в охоронних системах, застосовують акумулятори або ж компактні за розміром акумуляторні батареї.

Сутність їхньої роботи полягає в автономному накопиченні енергії і подальшій її віддачі на під’єднанні до системи прилади. Процес заряду-розряду акумулятора є циклічним, що забезпечує його багаторазове використання.

В охоронних системах акумуляторні батареї в більшості випадків працюють спільно з джерелами безперебійного живлення. Саме вони живлять акумулятор і при відключенні електроенергії в мережі здійснюють автоматичне перемикання на споживання струму батареї. Найчастіше ІБП і акумулятори встановлюють в єдиний блок з обладнанням контролю та управління охоронною системою.

На сьогоднішній день в залежності від матеріалу і складу внутрішніх елементів існують різні види акумуляторів. В організації резервного живлення охоронного обладнання найбільш поширені свинцево-кислотні (Lead Acid) акумулятори.

Основним показником, який визначає ефективність роботи і вартість акумулятора, є його ємність. Вона виражається в ампер-годинах і означає максимальну кількість обладнання (виходячи з його сумарного енергоспоживання), яке здатна живити батарея протягом певного часу.

Так, наприклад, акумулятор ємністю 1,2 Аг може протягом однієї години живити дві відеокамери, які споживають по 500 мА кожна, або 4 такі камери, але протягом півгодини. Деякі свинцево-кислотні акумуляторні батареї володіють ємністю 40 Аг. Для організації великомасштабних охоронних систем використовують одночасно кілька акумуляторів.

Вгору