Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – це сукупність спільно діючих технічних засобів для виявлення проникнення (спроби проникнення) на об'єкт, що охороняється. Забезпечує збір, обробку, передачу та подання до заданому вигляді службової інформації та інформації про проникнення (спроби проникнення).

Типи охоронної сигналізації:

1. Автономна система охоронної сигналізації.

– Забезпечує контроль обстановки на об'єкті і в разі спрацювання сповіщувачів включає сирену, стрибає-спалахи та інші пристрої з метою залучення уваги оточуючих.

2. Охоронна сигналізація з підключенням до пульту централізованого спостереження (ПЦС).

– У цьому випадку при появі тривожних подій на об'єкті, що охороняється інформація він них передається по різних каналах зв'язку на пульт підрозділу позавідомчої охорони для оперативного реагування.

3. GSM сигналізація

– GSM-сигналізація забезпечує не тільки спрацювання сигналу тривоги, але і сповіщення власника sms-повідомленням або дзвінком на мобільний телефон. За допомогою GSM-сигналізації може здійснюватися охорона самих різних об'єктів: квартири, дачі, складу, офісу і т.п. Так, сигналізація не тільки дозволить запобігти проникненню в квартиру або інше приміщення, а й забезпечить оперативне інформування власника.

Охоронна сигналізація складається з:

1. приймального пристрою (приладів);

2. охоронних сповіщувачів;

3. Світло-звукових пристроїв;

4. Ліній зв'язку;

5. Джерел і ланцюгів харчування.

Система охоронної сигналізації має широкий перелік функцій, який залежить від типу засобів охорони. Наприклад, датчики і тривожні кнопки використовують в якості захисту від несанкціонованого проникнення на територію, а приймально-контрольне обладнання (AJAX, Лунь, Оріон, Дунай, Eldes, Хорт) реєструє інформацію і створює сигнали тривоги. Охоронна сигналізація в квартиру або для будинку - це ідеальний варіант захисту з мінімальними витратами. Особливою популярністю з розвитком мобільних рішень має бездротова охоронна сигналізація GSM, яка дозволяє оперативно реагувати на будь-яке порушення для його запобігання.

Монтаж охоронної сигналізації включає три стадії:

– прокладка кабельної лінії для живлення датчиків руху та іншого обладнання;

– підключення пристрою та налаштування контрольно-охоронного приладу;

– передача об'єкта під охорону організації, яка запускає систему і проводить перевірку датчиків на спрацьовування.

Охоронна сигналізація повинна забезпечувати безпеку не тільки на території складу, офісу або промислового об'єкта, але ви також повинні відчувати себе спокійно, перебуваючи вдома або залишаючи своє майно на час від'їзду.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з охоронними сигналізаціями і супутнім обладнанням від провідних виробників.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки. А також проведуть всі проектні та монтажні роботи в найкоротші терміни.

Вгору