Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Тривожні кнопки для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тривожна кнопка – це пристрій для передачі сигналу тривоги в разі екстреної ситуації, сигнал відправляється на центральний пульт охорони, з яким з'єднана сигналізація.

Кнопки також забезпечують можливість контролю за такими пристроями як замки, двері, засувки. Тривожні кнопки існують в декількох видах: стаціонарні та бездротові.

Стаціонарна кнопка набула широкого поширення в магазинах, банках і багатьох об'єктах, де доводиться мати справу з великими оборотами грошей. Установка проводиться максимально приховано, щоб в разі небезпечної ситуації була можливість застосувати кнопку і відправити сигнал тривоги охороні.

Бездротова кнопка вважається мобільним варіантом тривожної кнопки, здійснюється у вигляді мініатюрного брелка для зручного носіння з собою. Такий варіант не має прив'язки кнопки до певної точки, мобільний і при появі небезпеки дозволяє вам миттєво подати сигнал про надзвичайну ситуацію на пульт охорони.

Вгору