Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Системи контролю і управління доступом

Системи контролю і управління доступом – це охоронне устаткування, встановлюючи яке, ви забезпечуєте безпеку вашого майна. Центром системи контролю доступом завжди є контролер. Саме з його допомогою виробляється аналіз інформації і дозволяється або не допускається вхід на територію об'єкту, що охороняється.

Які бувають види СКУД?

СКД порівнює ознаки ідентифікації одного об'єкта з тими ознаками, які завантажені в базу даних системи. Серед них виділяються:

Мережева система контролю з'єднує всі контролери один з одним по мережі, що дає безліч переваг для великих систем, але зовсім не потрібно для «домашньої» СКУД. Така система може керувати великою кількістю дверей.

За допомогою Систем контролю і управління доступом є можливість організувати облік робочого часу. Система фіксує час приходу і відходу співробітника, а також його доступ до різних приміщень і автоматично формує звіти, в тому числі і для бухгалтера.

Спеціальне програмне забезпечення веде статистику і може формувати такі звіти:

– табель обліку робочого часу з необхідним ступенем деталізації;

– звіти по часу початку і закінченню роботи;

– окремі звіти по запізненням і передчасним відходам;

– загальний звіт по робочому часу.

Можливе формування звітів за кожним працівником окремо або об'єкту і по їх групі.

Автономна система контролю простіша в експлуатації, проте даний тип системи не здатний контролювати велику кількість дверей при численному штаті співробітників. Однак автономні системи не вимагають прокладки сотень метрів кабелю, пристроїв сполучення з комп'ютером і самого комп'ютера теж. Автономна система стане оптимальним варіантом для охорони об'єкта з однією точкою проходу.

Якщо ви вже визначилися з типом системи контролю, то тепер необхідно вирішити, який тип ідентифікації буде на вашому пристрої. Найбільш поширені і надійні серед усіх:

1. Біометрична система використовує для ідентифікації відбитки пальців, малюнки сітківки або райдужної оболонки ока, геометрію рук і обличчя, термограму особи. Даний вид контролю на порядок вище і складніше в своїй роботі.

2. Радіочастотна ідентифікація (RFID) здійснюється за допомогою ID карт, ключів Toch Memory, брелоків, браслетів або мобільних ідентифікаторів. Спеціальний зчитувач на надвисоких радіочастотах аналізує код карти і передає інформацію в систему, виробляючи ідентифікацію користувача.

Лабораторія безпеки надає вам великий вибір обладнання СКУД від провідних брендів в сфері безпеки і контролю доступу. На нашому сайті ви можете придбати всі необхідні елементи СКУД обладнання:

• Комплекти устаткування для контрольно-пропускних систем;

• Контролери;

• Турнікети, металодетектори і картоприймач;

• Замки, засувки, доводчики;

• Пристрої введення і ідентифікатори;

• Конвертери інтерфейсів і пакет програм (комплексне ліцензійне програмне забезпечення та базові модулі управління СКУД);

• Аксесуари (фіксатори, дверні переходи, стрічки для друку, пульти і металеві накладки).

Для того, щоб убезпечити ваш об'єкт (квартиру, будинок, офіс, склад, школу) від несанкціонованого проникнення, рекомендується комбінування систем контролю, наведених вище.

Де можна встановити СКУД?

За місцем установки системи контролю доступу можуть розміщуватися:

• На вулиці;

• На прохідних пунктах;

• В офісі або іншому приміщенні.

Замовити і купити СКУД на нашому сайті дуже просто. Ви самостійно можете підбирати обладнання, виходячи з ваших потреб.

Вгору