Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

SD карти пам'яті

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

SD карти пам'яті призначені для зберігання даних в портативних пристроях, набули широкого поширення в комунікаторах, відеокамерах, навігаторах і чому портативному обладнанні. Існують кілька поколінь розвитку, які мають різний обсяг пам'яті.

  1. SD 1.0 SD 1.1 – перші покоління розвитку SD карт, обсяг пам'яті становить від 8 МБ до 4 ГБ;
  2. SDHC – покоління карт пам'яті існуюче з 2006 року, використовують файлову систему FAT32, байтовую систему замінила система посекторного адресації, завдяки чому обсяг цих карт був збільшений до 32 ГБ. На сьогоднішній день один з найпопулярніших типів карт пам'яті;
  3. SDXC – покоління карт пам'яті почало існування з 2009 року, використовують файлову систему exFAT32 і мають найбільший обсяг пам'яті до 2 ТБ.
  4. Mini SD і Micro SD – були створені для приладів малих розмірів, розмір Mini SD становить 20 × 21,5 × 1,4 мм, а найменшою картою вважається Micro SD в розмірі 11 × 15 × 1 мм.

При виборі флеш накопичувача враховуються параметри швидкості запису і обсяг накопичувача, існують кілька класів швидкості: Class 2, Class 4, Class 6, Class 10, UHS 1 і 3. Цифра в класової системі позначає мінімальну швидкість запису даних в Мб / сек. У форматі UHS 1 - 10 Мб / сек і UHS 3 - 30 Мб / сек. Не дивлячись на однакову швидкість запису даних між Class 10 і UHS 1 друга буде швидше.

Вгору