Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

FTP (екранований) кабель витої пари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Екранована вита пара – один з видів кабелю, складається з декількох пар провідників, що обвивають один одного. Скручування необхідне для зменшення електромагнітізаціі, виконується в пластиковій оболонці і має більший захист від електромагнітного впливу. Вита пара знайшла широку популярність в комп'ютерних і телекомунікаційних галузях як середовище для обміну даними. У наш час – це найпоширеніший варіант для створення і прокладки дротових мереж.

Існують кілька категорій екранованих кручених пар в залежності від їхнього типу:

  1. FTP – захист здійснюється фольгою, створюючи при цьому зовнішній екран.
  2. STP – в цьому кабелі для кожної пари використовується окремий захисний екран і застосовується захист загальною сіткою.
  3. STP – захищена фольгованою обмоткою, а загальний захисний екран складається з мідного обплетення.

При проводці кабелю в приміщеннях використовується кабель внутрішнього застосування, що є вкрай дешевим варіантом в силу відсутності захисту від зовнішнього впливу на нього.

У місцях, де потрібно багаторазове скручування і вигини, застосовується багатожильний варіант кабелю. При використанні крученої багатожильної пари великої довжини може погіршуватися сигнал.

Кабелі витої пари діляться на кілька категорій:

  • CAT5e – частота становить 100 МГц, використовує чотири пари. Найбільш використовуваний вид кабелю при створенні мереж 100/1000 Мбіт / сек. Швидкість передачі даних залежить від використовуваної кількості пар.
  • CAT5 – лінія частот досягає 100 МГц і може передавати дані зі швидкістю 100мб / сек.
Вгору