Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Комплекти системи контролю та управління доступом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплекти систем контролю управління доступом — це великий комплекс обладнання для контрольно-пропускних систем, який сумісний з один одним і готовий до використання. Завдяки заздалегідь підготовленим обладнання не потрібно витрачати час на вивчення і підбір необхідних компонентів, до того ж вартість окремо куплених частин обійдеться дорожче ніж заздалегідь створений професіоналами готовий комплект, який перевірений часом. Комплекти можуть бути для автономної і мережевої системи контролю доступу. У комплекти систем контролю управління доступом можуть входити автономні і мережеві контролери, кнопки виходу, зчитувачі, ідентифікатори, електромагнітні, електромеханічні або електрорігельние замки. В деякі комплекти в якості виконавчого механізму можуть входити контролери.

  • Контролер в системі СКУД — це найважливіший компонент, до нього приєднуються практично всі компоненти майбутньої системи де відбувається їх подальше програмування і настройка. За режимам роботи відрізняються на Online, offline і суміщені, універсальні типи. Online — це ті, що мають постійний зв'язок з сервером або іншим мережевим пристроєм, offline режим — працює автономно, отримує дані з власної пам'яті.
Вгору