Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Коаксіальний (RG) кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Коаксіальний кабель – це кабель з екранованою оболонкою, який застосовується для передачі радіосигналу. Складається з концентрично розташованих провідників, що розділені діелектриком. Коаксіальні кабелі виробляються з міді або обмідненої стали, а якщо діаметр центрального провідника занадто великий, то не виключається застосування алюмінію під шаром міді. Спінений поліетилен розміщується всередині і грає роль діелектрика, який виконує функцію ізоляції. Переплетений дріт з фольги використовується зверху діелектрика і є екраном. Практично у всіх моделях коаксіальних кабелів використовується фольга і дротове обплетення.

Використовуючи коаксіальні кабелі, можна звести до мінімуму втрату електромагнітної енергії і зробити передачу сигналу набагато краще. Сигнал, який йде по кабелю, захищений від будь-якого електромагнітного впливу, що створюється зовні. Часто застосовується для підключення відеокамер спостереження, радіорелейних і телевізійних антен і багатьох інших пристроїв.

Різні моделі кабелів можуть мати свій хвильовий опір:

  • найпоширенішим видом коаксіального кабелю є моделі з опором 50 Ом, широку популярність здобули в радіоелектроніці;
  • кабелі з діелектриком і опором в 75 Ом отримали популярність серед відеотехніки і телебачення;
  • вузькоспеціалізованим типом коаксила є моделі з опором в 100-150 Ом, вони використовуються для спеціальних цілей.
Вгору