Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Блоки управління замком (БУЗ)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блок управління замком (БУЗ) – малогабаритний пристрій, яке накопичує напругу номіналом 12 V від домофона і віддає короткий імпульс струму (до 3 А), достатній для відкриття електромеханічного замку, без використання додаткового блоку живлення. Використовується при монтажі з домофоном.

Призначений для забезпечення роботи електромеханічного замка, засувки від відео-домофона (аудіо-домофона) без адаптера змінного струму і кабелю.

Принцип роботи блоку управління замком:

При закритті замка зводиться пружина, пов'язана із замикаючим ригелем. Для дистанційного відкриття замку подається струм на електромагніт, який звільняє цю пружину, і замок відкривається. Імпульс струму, що протікає через обмотку електромагніту, може мати тривалість всього кілька мілісекунд, чого цілком достатньо для надійного відмикання електромеханічного замка. Пропоноване пристрій в паузі між відкриттями замку накопичує енергію, що надходить від домофона, і в потрібний момент подає на електрозамок потужний імпульс струму, що дозволяє відмовитися від блоку живлення, а також і від кабелю досить великого перерізу, що з'єднує блок живлення з електрозамком.

Переваги БУЗ:

1. Захищає від перегріву котушки внаслідок тривалого натискання кнопки відкриття на домофон;

2. Запобігає пригорання контактів через частого натискання на кнопку при неправильній установці двері (нещільне прилягання до дверної коробки або перекіс);

3. Забезпечує зворотну полярність підключення.

Блок управління замком (БУЗ) дозволить відмовитися від використання додаткового блоку живлення і прокладки силового кабелю до електромеханічного замку, який відкривається домофоном.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з блоками управління замками від провідних виробників в даній області.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки.

Вгору