Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Пристрої сполучення для охоронної сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке пристрій для відмінювання?

Поставляється у вигляді невеликого відрізка кабелю, виконаного із застосуванням якісних провідників зі спеціальними конекторами для легкого підключення.

Це незамінний пристрій при роботі з радіоприймачем бездротових датчиків, що представляє собою кабель для сполучення.

Основне і єдине призначення адаптера полягає в прямій передачі сигналів, що надходять з радіоприймача системи на прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний моделі.

За допомогою представленого кабелю Ajax RR108-Лунь11 можна зручно і надійно підключити бездротові датчики радіосистеми Ajax, що працюють на частоті 868 МГц до ППК і не переживати за безвідмовну роботу вузла комунікації Радіо-ППК.

Функції та особливості

– Бездротовий протокол;

– Даний пристрій підтримує максимальну усіма датчиками;

– Передана інформація захищена за допомогою плаваючого коду;

– Максимальна відстань між датчиками і приймачем становить 550 м (за умови прямої видимості). Настільки велика дальність досягається за рахунок використання спеціального завадостійкого кодування і приймача з цифровим синтезатором частот і кварцовою стабілізацією.

Приймач бездротових датчиків дозволяє інтегрувати бездротові датчики з централями інших виробників.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з пристроями відмінювання для охоронної сигналізації від провідних виробників в даній області.

Вгору