Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Антивандальні шафи для серверного обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Антивандальні мережеві шафі виконані з міцних і надійних матеріалів, мають підвищений захист від механічного впливу і обмежують доступ сторонніх осіб до обладнання, оснащені двома додатковими замками. Служать для економії місця шляхом розташування активного і пасивного мережевого обладнання всередині. Антивандальні мережеві шафи діляться на настінні і підлогові.

Найчастіше подібні шафи встановлюються в місця, доступ в які ускладнений через деякі фактори. Серед таких місць підвали, під'їзди, комунальні зони, горища та технічні поверхи. Оптоволоконний кабель заводиться в антивандальний ящик шляхом протягування його в спеціальні отвори підвищеного рівня захисту. Загальним стандартом виробництва антивандальних серверних шаф є 19 дюймова внутрішня ширина, але існують варіанти виконання в 10 дюймів. Даний стандарт позначає внутрішній простір, який можна використовувати для розташування мережевого обладнання всередині шафи. Висота будь-якого шафи має свою одиницю виміру – юніти. Один юніт становить 44.45 мм, але висота не визначається множенням кожного юніта по зростанню, а показує скільки обладнання висотою в 1 юніт може монтуватися в шафу.

Вгору