Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Металодетектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Металошукач — електроприлад для виявлення металевих об'єктів в слабопроводящому середовищі, часто застосовуються на виробництві, щоб уникнути крадіжок та крадіжок майна. Існують арочні і ручні металодетектори, які мають різні сфери застосування, починаючи від контролю руху прохідний на виробництві та закінчуючи аеропортами, а також іншими об'єктами з підвищеними рівнями безпеки.

  • Арочний металодетектор — електроприлад, який може обробляти величезну кількість людей, що проходять через нього і подає сигнал при виявленні металевих предметів, встановлюється на входах / виходах.
  • Ручний металодетектор — необхідний для виявлення заборонених речей металевого походження на кшталт вогнепальної зброї, вибухових речовин і холодної зброї, часто використовуються охороною в громадських місцях.

За принципом роботи металодетектори відрізняються на:

  1. Прийом-передача — за допомогою двох котушок індуктивності - передавальної і приймальні здійснюється індикація предметів металевого походження.
  2. Індукційні металошукачі — так само побудовані на технології прийому-передачі, але мають одну котушку, що виконує роль приймача і передавальної котушки і виявляє металеві об'єкти.
  3. Вимірювачі частоти — зроблені на основі LC генератор, при виявленні металу його частота змінюється і металодетектор сигналізує про його наявності.
  4. Імпульсні металодетектори — виявляє металеві предмети за допомогою імпульсних вихрових струмів і вимірі вторинного електромагнітного поля, сигнал передається в котушку датчика як імпульс на непостійній основі.
Вгору