Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Електроживлення

Електроживлення – це сукупність джерел і систем перетворення, передачі і розподілу електричної енергії від електростанції до кінцевого споживача. Для забезпечення електроживленням, будь-якого об'єкта потрібно врахувати багато чинників і приділити особливу увагу підбору обладнання.

Для чого необхідне електроживлення

Електроживлення необхідно для регулювання, перетворення і розподілу електричної енергії, а також воно сприяє безперебійній подачі різних напруг струму змінного і постійного. Призначено для нормальної працездатності радіотехнічної апаратури, обчислювальних і персональних ЕОМ, пристроїв сигналізації та захисту.

Категорії систем електроживлення:

– Система гарантованого електроживлення;

– Система безперебійного електроживлення;

– Система резервного електроживлення.

1. Системи гарантованого електроживлення

– Повинні забезпечувати повну гарантію електроживлення підключених пристроїв, автоматичний запуск, автоматичне перемикання навантаження з дизель-генератора на зовнішню мережу електроживлення і назад, видачу сигналу тривоги, якщо склалася аварійна ситуація з обладнанням.

2. Системи безперебійного електроживлення

– Забезпечують максимальну захисту від сплесків, перепадів, стрибків напруги. Є можливість паралельного підключення декількох джерел живлення, а також здатність дистанційного моніторингу та управління параметрами системи джерел безперебійного електроживлення.

3. Системи резервного електроживлення

– Дають можливість уникати неприємностей, які пов'язані з відключенням електроенергії. Основні позитивні фактори системи сучасного резервного електроживлення: відключення електроенергії не страшно, є можливість додавати потужність в разі її браку, економія електрики.

На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки ви можете ознайомитися з асортиментом обладнання для електроживлення від провідних виробників в даній області.

Категорії електроживлення:

1. Джерела безперебійного живлення

2. Блоки безперебійного живлення

3. Адаптери

4. Акумулятори

5. Перетворювачі електроживлення

6. Мережеві фільтри

Якщо ви ще не визначилися з пристроєм, завжди є можливість замовити зворотний дзвінок і зв'язатися з нашими фахівцями, щоб отримати детальну консультацію, а також рекомендації щодо вибору та встановлення того чи іншого обладнання.

Вгору