Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Управління сигналізацією

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для управління сигналізацією може використовуватися велика кількість пристроїв. У вас є можливість підібрати в якості такого пристрою прилад, відповідний вам, виходячи з ваших вимог, вже встановленої сигналізації або ряду інших параметрів.

Які бувають види пристроїв з управління сигналізацією?

1. Клавіатура

– Зовнішній вигляд такої клавіатури безпосередньо залежить від рішень виробника, кнопки і монітор можуть мати підсвічування або ж обходитися без неї, найчастіше кнопки мають підписи для спрощеного використання, більш прості варіанти клавіатури можуть містити тільки цифровий блок. На невеликій монітор виводяться основні дані, а також інформація про актуальний час і дату.

– Клавіатура може бути повністю сенсорною, з інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні інтерфейсом, а також більш стильним дизайном, ніж спрощені версії клавіатур з кнопковим управлінням.

2. Брелок

– При натисканні певної кнопки брелок по радіоканалу відправляє сигнал на центральний блок сигналізації. Централь обробляє сигнал і включає або відключає режим охорони. Брелок оснащений спеціальною кнопкою тривоги, при її натисканні центральний блок негайно перейде в режим «тривога». Також кнопки брелока можна запрограмувати для управління пристроями розумного будинку. Брелок оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, він має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 800 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.

3. Пристрій для читання (модуль управління)

– Складається пристрій зчитування з 2 клавіш, 12 індикаторів і 1 зчитувача. При прийнятті та зняття об'єкта з охорони застосовується контактний пристрій Touch Memory - це металевий контакт в центрі моделі, яке посилає сигнал на контролер при прийнятті коду з електронного ключа. Зумер видає короткі звукові сигнали (раз в секунду), якщо код прийнятий і необхідно вийти з приміщення. Якщо потрібно зняти з охорони ППК, то прикладається ключ до зчитувача під час затримки на спрацьовування сирени. Вимкнення сирени також відбувається прикладанням дозволеного ключа.

За типом підключення пристрою поділяють на:

– Провідні;

– Бездротові;

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з пристроями для управління сигналізацією від провідних виробників в даній області.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки.

Вгору