Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Комплекти охоронної сигналізації для систем безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплекти охоронної сигналізації для систем безпеки – це вже готове до монтажу рішення, до якого включені складові елементи охоронної системи. До комплекту додається інструкція з рекомендаціями по правильному розміщенню складових комплектуючих. Залежно від ціни і призначення комплекту, розрізняються і складові частини. Найпростіші і бюджетні рішення представлені у вигляді «пугачів», що складаються з датчика, звукового динаміка і брелока управління.

Рішення для повноцінної охорони, в залежності від виду, включають в себе:

– централь;

– датчики;

– IP-камеру;

– сирену;

– світлову сигналізацію;

– акумулятор;

– брелок;

– кронштейни;

– блок живлення і т.д.

Централь або панель керування збирає дані з датчиків, записує і передає їх. Базовий набір включає в себе: датчик руху, відкриття і розбиття. Залежно від моделі сигналізації можливе підключення додаткових датчиків в числі, яке потрібно для покриття всього об'єкта.

Додаткові функції:

– повідомлення про задимлення, пожежі;

– повідомлення про затоплення;

– управління побутовою технікою (розумний будинок);

– вчинення дзвінки;

– прослуховування і т.д.

Купівля і установка комплекту охоронної сигналізації

В даний час в приватному використанні найбільшу популярність має бездротова сигналізація для будинку. Її монтаж і демонтаж забирає дуже мало часу, а ефективність роботи в деякій мірі навіть перевершує провідні аналоги.

Все, що необхідно зробити для запуску бездротової сигналізації - підключити до електромережі головний модуль, вставити елементи живлення в усі датчики і розмістити їх в потрібних місцях. Детальна інструкція до кожного комплекту допоможе виконати всі дії без помилок і залучення сторонніх фахівців.

Провідна ж сигналізація зажадає набагато більших витрат часу і швидше за все, участі майстра. Однак її вагомою перевагою є більш вигідна ціна і набір більш гнучких функціональних можливостей. Тому й провідна охоронна сигналізація в наш час не втрачає своєї популярності.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з комплектами охоронних сигналізацій і супутнім обладнанням від провідних виробників.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки. А також проведуть всі проектні та монтажні роботи в найкоротші терміни.

Вгору