Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Перетворювачі інтерфейсів і адаптери для контролю доступу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Обладнання, що використовується в системах контролю доступу, має різний інтерфейс: контролер має вихід стандарту RS-485, а комп'ютер — RS-232. Для перетворення стандартів передачі даних з одного в інший і відповідно синхронізації апаратних модулів служить пристрій, який називається конвертером.

До входу конвертера підключається шина RS-485, а на виході пристрій видає стандарт RS-232. Таким чином, шина RS485 з'єднує контролер з конвертером, а шина RS-232 - конвертер з комп'ютером.

Залежно від того чи використовується в СКД комп'ютер або ноутбук існують різні конвертери. Для синхронізації контролера з комп'ютером застосовують конвертер середовища «RS-485 — RS-232 (COM-порт)». Для синхронізації контролера з ноутбуком - конвертер середовища «RS-485 - USB».

Кількісне взаємодія обладнання в системі може бути представлене в такий спосіб. До 1 конвертера можуть підключатися 4 шини RS485. До кожного з цих 4-х променів RS485 можуть підключатися до 32 контролерів. До 1 комп'ютера можливе підключення 4-х конвертерів. Таким чином, один комп'ютер технічно в змозі контролювати мінімум 512 точок проходу. При організації простору СКД, важливо врахувати також, що максимальна довжина одного сегмента мережі інтерфейсу RS-485 становить 1,2 кілометра, а RS232 - в середньому 3 метри.

Вита пара проводів, яка використовується для передачі і прийому даних іноді супроводжується екранує опліткою або загальним проводом.

Вгору