Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Адаптери живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блок живлення (адаптер) – пристрій, часто формує вихідну напругу певної потужності і величини. Адаптери перетворять змінний струм в постійний для різної апаратури. Головна їхня перевага – невеликі габарити, мізерна кількість тепла, що виділяється і витрата енергії.

Діляться на дві групи:

  • вбудовані (розміщуються в корпусі): блок живлення ПК;
  • зовнішні (самостійна техніка): зарядний пристрій телефону або ноутбука.

Технологія виготовлення:

  • імпульсні адаптери;
  • трансформаторні адаптери: стабілізовані / нестабілізовані.
  1. Імпульсні адаптери відрізняються дешевизною, легкістю при ремонтних роботах, простотою, надійністю, вагою і своїми розмірами.
  2. Трансформаторні адаптери відрізняються незначною вагою, але великими розмірами, стабільністю в роботі і довговічністю.
  3. Стабілізовані адаптери стабілізують вихідну напругу струму. Містять стабілізатор, випрямляч і мережевий трансформатор. Від напруги не залежить вихідна напруга, вона буде однаковою навіть при номінальному навантаженні.

Види адаптерів відрізняються по напрузі і струму, але існує і універсальний блок живлення. Він видає різні напруги за своїм значенням. Також адаптери мають механізм, який перемикає номінальну вихідну напругу і змінні штекера. Найпопулярнішим серед видів є USB.

Вгору