Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Охоронні датчики для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Охоронні датчики для сигналізації

Охоронні датчики (датчики сигналізації) використовуються для виявлення різних типів загроз і для передачі на охоронну централь, сигналу тривоги. В даному розділі представлений весь асортимент охоронних приладів, які існують на ринку: датчики пожежної сигналізації, датчики охоронної сигналізації, бездротові і дротяні датчики для GSM сигналізацій.

Види датчиків сигналізації за сферами

– Руху;

– Розбиття;

– Відкриття;

– Газа;

– Диму;

– Затоплення;

– Вібрації.

Датчик вібрації реагує на найменші вібрації поверхні. Використовуються для охорони будівель і автомобілів.

Датчик затоплення спрацьовує при витоку води з водопровідних і опалювальних систем в приватних і багатоповерхових будинках, тощо. Відноситься до групи пристроїв, створених для оповіщення про загрозу техногенної катастрофи.

Пожежний датчик, або датчик задимлення, спрацьовує при певній, зазвичай дуже малої, концентрації диму в повітрі. Детектор диму допомагає виявити загоряння на ранніх стадіях і організувати своєчасну евакуацію людей з палаючої будівлі.

Датчик руху охоронний, або детектор руху – прилад, який виявляє переміщення об'єктів. Особливо ефективно датчики руху для сигналізації працюють в зв'язці з датчиками інших типів. Робота інфрачервоного датчика руху людини заснована на реєстрації інфрачервоного випромінювання. Для визначення руху об'єкта в ньому встановлена ​​оптична система.

Для чого потрібен датчик сигналізації?

Правильний вибір і установка охоронних і пожежних датчиків забезпечить абсолютну безпеку об'єкту, що охороняється. Розміщувати такі пристрої варто таким чином, щоб уникати сліпих зон. Для нас це не проблема, оскільки наші всі датчики мають широкі кути огляду і покривають велику площу об'єкту, що охороняється.

Всі охоронні датчики (датчики сигналізації) мають гарантію 12 місяців. Їх можна комплектувати з будь-якими централями, які представлені в нашому інтернет магазині.

При виникненні труднощів з підбором і комплектацією об'єкту, що охороняється датчиками безпеки можна звернутися до наших фахівців по телефону.

Весь асортимент датчиків безпеки з цінами і описами розміщено на нашому сайті. Купити датчики пожежної сигналізації та охоронні датчики можна, замовивши їх по телефону або оформивши замовлення через Корзину сайту.

Види датчиків за місцем установки:

– На стелю;

– На стіну;

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з охоронними датчиками для сигналізації від провідних виробників в даній області.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки.

Вгору