Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Біометричні системи контролю доступу

Біометричні системи контролю доступу надають можливість управління доступом за допомогою ідентифікації по відбитку пальця, сітківки ока, райдужну оболонку ока, формі долоні і форми обличчя. Біометричні пристрої не мають збоїв і їх практично неможливо обдурити.

Біометричні системи контролю управління доступом дозволяють здійснювати облік робочого часу, в табель робочого часу вноситься інформація про час і графіку робочого дня, яка дозволяє бачити і запам'ятовувати пересування кожного співробітника на об'єкті через пункт пропуску, де ведеться облік.

Варто знати, що при використанні технологій біометрії необхідно враховувати де встановлюється подібна система. У місцях з підвищеною кількістю пилу, бруду, вологи і при травмах частин тіла необхідних для розпізнавання система може проводити процес ідентифікації некоректно.

Які існують біометричні методи захисту інформації

  1. Розпізнавання по відбитку пальця. Найпоширеніший метод біометрії, у кожної людини присутні різні папілярні візерунки пальців, які вносяться в систему за допомогою спеціального сканера і надалі допомагає ідентифікувати особистість завдяки обробці відбитка в цифровий код.
  2. Розпізнавання по сітківці ока. Відбувається завдяки малюнку кровоносних судин в оці, для відображення малюнка необхідно подивитися на світилася, яка просканує очей спеціальною камерою.
  3. Розпізнавання за райдужною оболонкою ока. Працює через особливості райдужної оболонки. Спеціальна камера повинна просканувати очей і побудувати необхідний код для надання доступу.
  4. Розпізнавання за формою долоні. Здійснюється по геометричній формі кисті рук, сканер отримує тривимірний знімок руки і перетворює його в код для обробки та ідентифікації.
  5. Розпізнавання за формою обличчя. Надає можливість ідентифікації вибудовуючи двох або тривимірний образ людського обличчя, камера визначає все контури частин обличчя і обробляє їх для проходження процесу ідентифікації.
Вгору