Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Гермокожух і кронштейни для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кожух для камери являє собою свого роду чохол, який виконує дві основні задачі: Захист від впливу агресивних середовищ, протистояти яким сама по собі камера не може; маскування камери під інтер'єрну композицію приміщення, а також від її огляду сторонніми особами.

Кожухи для відеокамер застосовують у вуличному спостереженні, для зйомки усередині приміщень квартир, офісів, магазинів, а також підприємств промислового, хімічного виробництва.

Виходячи з факторів впливу, а також завдань, які повинен виконувати кожух, існують такі їх види:

  • Декоративні кожухи – мають найбільш «полегшене» виконання, в основному застосовуються всередині приміщень для приховування кут огляду та інших характеристик об'єктиву камери. Матеріал — пластик, рідше — метал. Здебільшого — купольної формою для модульних відеокамер;
  • Вуличні гермо- і термокожухи – служать для захисту від пилу, опадів, а також дозволяють виключити запотівання і обмерзання скла при перепаді температури повітря в умовах помірного клімату;
  • Антивандальні (кулезахисні) кожухи – спрямовані на протидію механічних пошкоджень;
  • Спеціальні кожухи – призначені для забезпечення працездатності відеокамери в умовах пожежо- та вибухонебезпечних зон, екстремально низьких і високих температур (від -65 ° С до + 40 ° С), радіоактивного випромінювання, хімічного виробництва, гарячих цехів. Такі кожухи незамінні у виробництві, а також науково-дослідної діяльності.

З огляду на конструкційних особливостей обладнання, існують кожухи для цифрових IP камер, камер з моно- і варіофокальним об'єктивом, камер різних форм-факторів (корпусних, модульних і т.д.).

При виборі кожуха орієнтиром може служити показник ступеня захисту IP (International protection), представлений двозначним цифровим кодом XY, де X - це цифра, яка вказує на ступінь захисту від проникнення пилу і сторонніх предметів, а Y - цифра, яка вказує на ступінь захисту від проникнення рідини. Деталізований опис IP кодів представлено в ГОСТ 14254-96 «Ступені захисту, що забезпечуються оболонками (код IP). Міждержавний стандарт ».

Кожухи для відеокамер переважно виготовляють з алюмінію, мають захисний козирок, а також вбудований блок пам'яті. Тому при покупці кожуха необхідно переконатися в сумісності параметрів напруги, потужності і струму блоку живлення і камери.

Кронштейн є невід'ємним елементом системи відеоспостереження. Він призначений для фіксування камери в той місці, звідки планується огляд: на стіні, стелі, даху тощо

Основною характеристикою кронштейнів є величина максимального навантаження. Вона розраховується, виходячи із загальної маса камери, об'єктиву, кожуха, поворотного пристрою, блоку живлення. Для монтажу легкого обладнання може бути використаний кронштейн, виконаний з пластика. У конструкції вуличної камери, оснащеної будь-якими додатковими пристроями, безумовно, використовується металевий кронштейн, здатний витримати навантаження 6-10 кг.

При установці устаткування для зовнішнього відеоспостереження, крім його маси необхідно врахувати фактор впливу погодних умов, таких як швидкість вітру. Для відкритій місцевості з сильними поривами вітру, навіть якщо сама камера неважка, краще використовувати кріплення з трьома-чотирма болтами (саморізами), розраховане на максимальну масу.

Залежно від способу кріплення відеокамер існують настінні, стельові, кутові кронштейни, кронштейни для установки внутрішніх відеокамер в підвісну стелю, а також кронштейни-штативи (опорні кронштейни).

Окремої уваги заслуговують кронштейни, які мають поворотну площадку, яка забезпечує регулювання камери на 360 ° по горизонталі і 90 ° по вертикалі. Наявність даної позиції незамінне в разі, якщо не планується придбання поворотного пристрою.

Вгору