Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Допоміжне обладнання для систем відеоспостереження

Допоміжне обладнання для відеоспостереження — це велика кількість різної техніки і аксесуарів, які забезпечують працездатність системи відеоспостереження та додатковими функціональними можливостями. У список допоміжного обладнання можуть входити підсилювачі сигналу, жорсткі диски і SD карти пам'яті, аксесуари, гермокожух і кронштейни, грозозахист, монітори, об'єктиви, плати відеозахвату, ІК-прожектори, пульти управління камерами, функція розпізнавання номерів. Кожен з цих компонентів доречний і необхідний для створення або поліпшення системи відеоспостереження.

Підсилювачі сигналу є важливою частиною відеоспостереження, він використовується для передачі відеосигналу забезпечуючи нормальну якість зображення і посилюючи передається сигнал на великі відстані.

  1. Жорсткі диски і SD камери використовуються для зберігання надходять з відеокамер даних для можливості їх перегляду.
  2. Аксесуари вдають із себе корпуси, декоративні панелі і інші кріплення, з їх допомогою можна поліпшити зовнішній вигляд системи і зробити її вигляд в інтер'єрі більш приємним.
  3. Грозозахист захистить систему відеоспостереження від впливу високоімпульних наведень, струмів і інших перешкод викликаються грозовою активністю забезпечуючи якість і безпеку переданого сигналу.
  4. Монітори необхідні для перегляду відео потоку з камер, це зручне рішення при побудові постійної системи охорони.
  5. Об'єктиви відеокамер — це система з набору лінз, від них залежить фокусна відстань, розмір матриці, вид діафрагми і тип кріплення.
  6. Інфрачервоні прожектори допомагають камерам в умовах недостатньої освітленості, коли поблизу немає нормальних джерел світла камера переходить в інфрачервоний режим і веде зйомку без втрати якості.
  7. Плати — це електронний пристрій, який перетворює аналоговий сигнал в цифровий.
  8. Пульт управління камерами потрібен для більш якісного охоплення території спостереження виключаючи сліпі зони, при їхній допомозі можна змінювати фокусну відстань, здійснювати повороти камери та інші дії, які розширять можливості системи.
  9. Функція розпізнавання номерів — це сучасна технологія, яка дозволяє побудувати систему відеоспостереження з можливістю ідентифікації транспорту і його власника з автомобільного номеру.
Вгору