Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Контроль доступу в зону 24 (зону самообслуговування)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке зона самообслуговування?

Зона самообслуговування – це зона, найчастіше в банківських установах, де розташовані банкомати і термінали для здійснення банківських операцій за допомогою карти клієнтами банку. Зона самообслуговування може бути відокремлена від основного приміщення банку і тому у клієнта, при наявності карти, є можливість потрапити до терміналу і після закінчення робочого дня співробітників банку.

Як потрапити в зону самообслуговування?

На вході до установи встановлюється зчитувач банківських карток із магнітною смугою для читання ідентифікаційної інформації з другої доріжки банківської карти. Зчитування відбувається шляхом переміщення карти зверху вниз. Так на територію зони самообслуговування може потрапити тільки власник карти певного банку.

Корпус зчитувача виготовлений зі сплаву високоміцних металів, що робить неможливими спроби його злому або виведення з ладу. Для безперебійної роботи на вулиці в умовах нестабільних погодних умов зчитувач оснащений пило- та вологозахистом.

Контролер використовується для обмеження доступу до банкомату особам, які не мають карту банку. Пристрій здатний вважати потрібну інформацію з вашої картки, але не матиме дані про ваш платежі або баланс. Підвищує рівень обслуговування клієнтів і скорочує витрати на використання приміщення банкомату. Працює такий пристрій досить просто. Для того що б потрапити всередину приміщення, вам необхідно провести карткою банку по зчитувача, і він автоматично визначить, чи є ви клієнтом даного банку.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з обладнанням для зони самообслуговування від виробника Promix.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки. А також проведуть всі проектні та монтажні роботи в найкоротші терміни.

Вгору