Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

ВВГ кабелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Силовий кабель ВВГ – необхідний для передачі і розподілу електроенергії високої вольтажності, яка може досягати 5000-60000 вольт, передача відбувається на частоті 50 Гц. Найчастіше має від 2 до 5 жил, секторної або круглої форми. Для ізоляції в силових кабелях ВВГ використовується оболонка з ПВХ матеріалів, іноді присутні добавки деяких матеріалів, що знижують здатність до займання та підтримки горіння, що робить його більш вогнестійким.

ВВГ кабелі набули широкого застосування в установці електричних щитів і пластикових боксів, використовується в силових і освітлювальних мережах при стаціонарній прокладці.

Часто застосовується при встановленні електро та світлоустаткування, механізмів, верстатів та світильників. Прокладається в сталевих, пластикових і гофрованих кабельних каналах.

Існує ряд номенклатур силового кабелю ВВГ:

  • ВВГ 5 – мідний провідник, який має п'ять жил рівного перетину;
  • ВВГ 4 – провід з чотирма жилами;
  • ВВГ 3 + 1 – має три основні жили і одну робочу нульову жилу меншого перетину;
  • ВВГ 3 – силовий провідник, який має 3 жили, зроблений з мідного дроту;
  • ВВГ 2 – кабель з двома жилами, виконаний з міді;
  • ВВГ 1 – силовий мідний кабель з однією жилою.

При використанні силового кабелю не можна піддавати його механічним впливам, слід уникати згинів, подібні дії можуть завдати шкоди оболонці, що сприяє потраплянню вологи всередину. Прокладаючи кабель під землею, слід захистити його від різних впливів за допомогою двошарової або гофрованої труби. Оптимальна робоча температура силового кабелю становить від -40 до +50 градусів за Цельсієм.

Вгору