Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Підлогові шафи для серверного обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підлогова серверна шафа використовується для розміщення мережевого обладнання та економії простору. Стандартом подібного обладнання є розмір в 19 дюймів. Залежно від моделі змінюється висота і ширина шафи. Затребувані в структурованих кабельних мережах і ЦОДах.

Виробляється зі стандартною конструкцією, що складається з декількох елементів. Конструкція шафи може бути розбірний або суцільнозварний. Суцільнозварна будова повністю злита, має велику вагу і добре підходить для великих навантажень. У розбірної конструкції передня і задня рама можуть розбиратися. Двері настінних мережевих шаф можуть виконуватися в металевому, перфорованому і скляному варіантах.

Перфоровані двері забезпечують поліпшену вентиляцію, а в наслідку охолодження обладнання. Бічні і задні стінки в деяких моделях виконуються в орендованому або незнімному випадках, коли задня стінка замінюється додатковими дверима. Висота будь-якої шафи має свою одиницю виміру – юніти. Один юніт становить 44.45 мм, але висота не визначається множенням кожного юніта по зростанню, а показує, скільки обладнання висотою в 1 юніт може монтуватися в шафу.

Вгору