Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
 • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Управління зовнішніми пристроями і ліфтами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
 • Зовнішній вигляд U-Prox .
  Em-Marine

  Em-Marine – формат призначеного для користувача Proximity ідентифікатора (карти, брелока). Ідентифікатори безконтактні, пасивні (не мають вбудованого джерела живлення). Частота зчитування 125 кГц, відстань зчитування: від 5 до 70 см. Найпопулярніший і найдешевший формат ідентифікатора, але поступається за надійністю будь-якого з підвидів Mifare.

  HID Prox II

  HID Prox II - формат безконтактних ідентифікаторів, який відноситься до пасивних (без джерела живлення). Працюють на частоті 125 КГц і 13,56 МГц, розрізняються за обсягом пам'яті, функціональним можливостям і ціною.

  Уличное применение скуд

  Устаткування передбачене для використання на вулиці (працездатність обладнання не залежить від зовнішніх погодних умов) може бути застосоване всередині приміщення, але не навпаки.

Управління зовнішніми пристроями і ліфтами

Це подібність спрощеного процесора, який бере на себе частину роботи з управління зовнішніми пристроями, таким чином, розвантажує від роботи по поточному обслуговуванню зовнішніх пристроїв – центральний процесор.

На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки представлено обладнання для управління зовнішніми пристроями і ліфтами від торгової марки U-Prox.

Все обладнання призначене для поліпшення роботи ліфта і для розширення функцій використовуваних контролерів.

Як працює контролер зовнішніх пристроїв?

Основу контролера зовнішнього пристрою становлять кілька регістрів, які служать для тимчасового зберігання інформації, що передається. Кожен регістр має свою адресу, і найчастіше такі регістри називають портами введення-виведення.

Регістри вхідних і вихідних даних працюють відповідно тільки в режимі читання і тільки в режимі запису. Регістр стану працює тільки в режимі читання і містить інформацію про поточний стан зовнішнього пристрою (включено / вимкнено, готове / не готове до обміну даними і т. п.). Регістр управління працює тільки в режимі запису і служить для прийому переказів для зовнішніх пристроїв.

Для чого потрібен зчитувач?

Зчитувач безконтактних ідентифікаторів призначений для використання в системах управління доступом, орієнтованих на застосування інтерфейсу RS-485. Пристрій працює з ASK і / або FSK ідентифікаторами.

Запрограмувати зчитувач можна на роботу тільки з ASK ідентифікатором, тільки з FSK, на роботу з ASK і FSK одночасно. Якщо одночасно піднести два ідентифікатора різних типів до зчитувача, запрограмованому на роботу з двома типами, то лічений буде ідентифікатор ASK.

Вгору