Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Тестери для датчиків охоронної сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тестери для датчиків охоронної сигналізації

Датчик працює за принципом розпізнавання двох звукових частот:

1. Перша – удар по склу;

2. Друга – дзвін падаючих уламків розбитого скла.

Також датчик повинен бути здатний відсівати все шуми, що не мають відношення до розбитого скла.

Знявши з будь-якого датчика розбиття скла верхню кришку, ми побачимо клемник з пояснювальними написами на платі.

Датчик на розбиття скла встановлюється або на стелі на певному віддаленні від вікна, або на стіні приміщення. Закріпити і настройки ДРС дозволяють спеціально розроблені тестери. Ці прилади імітують звук розбиття скла. В реальних умовах звук тестерів не завжди збігається зі звуком, що виникають при розбитті зловмисником склопакета. Наприклад, плівка, наклеєна на скло може не дати йому розсипатися. Крім цього склопакет може виявитися міцніше рами і випасти з отвору разом з нею, так і не розбившись.

Для максимальної надійності ДРС застосовують в комплексі з іншими датчиками. Коли виникає потреба в нічний захисту будинку (за умови, що господарі всередині нього і вільно переміщаються по дому), для надійної охорони використовуються геркони на вікна / двері спільно з датчиком розбиття на вікна. Помилкові спрацьовування сигналізації в цьому випадку можливі через звук розбитого посуду поруч з датчиком, гучних і різких звуків зовні будинку.

Характеристики

– Фізичні характеристики обслуговуванного скла, а саме товщина, площа, вид. Велика частина випускаються ДРС універсальна, тобто, орієнтована на найбільш поширені в будівництві види стекол. Товщина скла, на які розраховані універсальні датчики, становить від двох до восьми міліметрів.

– Дальність дії датчика – це відстань, на яке максимально можна видалити датчик від зони, що охороняється.

– Антимаскування – це функція, що захищає датчик від блокування порушниками прийомних модулів.

– Тип електроживлення. Існують ДРС з власним елементом харчування і шлейфові, які працюють від підключеної до нього мережі сигналізації.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з тестерами для датчиків сигналізації від провідних виробників в даній області.

Вгору