Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Активні ІЧ сповіщувачі для охоронної сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сповіщувачі – це один з головних елементів, які впливають на якість і надійність системи охоронної сигналізації. Тому їх правильний підбір, а також продумане застосування вимагають знань і досвіду. Поділ цієї групи виробів за їх функціональними властивостями полегшує їх класифікацію.

Типи сповіщувачів:

1. Активні

– Мають передавач і приймач, які можуть бути виконані окремо, так і суміщені в одному корпусі. Оцінка ситуації здійснюється за рахунок аналізу інтенсивності інфрачервоного випромінювання, прийнятого пристроєм.

Являє собою оптичну систему з ІЧ-випромінювача і ІК-приймача, яка дозволяє сформувати невидимий оком рубіж охорони. В основі конструкції сповіщувачів лежить N-променева оптична система (зазвичай це 1, 2 або 4 променя в системі), що складається з передавача і приймача. Принцип дії активного ІК датчика сповіщувача заснований на формуванні випромінювачем ІЧ випромінювання, яке вловлюється приймачем. Кожен промінь являє собою потік імпульсів, що дозволяє приймаючому пристрою відокремити реальний промінь від сонячного світла або фар автомобіля. Сповіщувач формує тривожний сигнал при перериванні променя (або N променів, для багатопроменевих систем), що падає на фотоприймальні блок.

2. Пасивні

– Це сповіщувачі, які використовують інфрачервоне випромінювання, що генерується кожним об'єктом з температурою відмінною від температури абсолютного нуля. У їх конструкції використовується спеціальний напівпровідникової сенсор, який в поєднанні з відповідною оптичною системою реагує на зміну інфрачервоного випромінювання по відношенню до фонової температурі.

Популярність ІК-сповіщувачі є результатом їх надійності та зручності застосування. У системах охоронної сигналізації вони використовуються частіше за всіх інших типів датчиків.

Надійність і безпека, яку забезпечують ІК-сповіщувачі, залежить від багатьох чинників, таких як: якість використовуваних компонентів, конструкція оптичної системи, механіка датчика, а також спосіб аналізу сигналу з сенсора.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з активними інфрачервоними сповіщувачами і супутнім обладнанням від провідних виробників.

Вгору