Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Датчики розбиття скла для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Датчики розбиття скла необхідні для захисту скла, запобігання проникнення на територію, що охороняється через розбите скло. Дані датчики реагують на звук розбиття скла і подають сигнал на центральну систему.

Є чотири різновиди датчиків, які можуть бути встановлені разом або окремо один від одного:

  1. П'єзоелектричні датчики перетворюють механічний вплив в електросигнал, який передається на мікросхему і обробляє отримані дані.
  2. Пасивні датчики обробляють акустичні дані після руйнування скла за допомогою датчика звуку, який охоплює великий діапазон відхилень.
  3. Ударно-контактні датчики спрацьовують на прямий, механічний вплив.
  4. Електроконтактні датчики розміщуються на склі і з'єднані провідниками або проводами, якщо сигнал втрачається, то спрацьовує тривога.

При виборі слід враховувати такі характеристики:

  • цифрова чи аналогова обробка сигналу;
  • бездротова або провідна передача сигналу;
  • додаткові функції;
  • відстань детекції та умови розміщення.

При установці датчиків потрібно пам'ятати, що його установка повинна відбуватися на відстані не менше 1-3 метрів від скла, не розміщувати на високі стелі, що досягають 5 метрів і вище. Використання детектора в дуже маленьких або дуже великих приміщеннях може некоректно позначатися на його роботі. У місцях з великим рівнем шуму можливі часті помилкові спрацьовування.

Вгору