Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Управління замками

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
  • Зовнішній вигляд Iron Logic RF-1996.
    Em-Marine

    Em-Marine – формат призначеного для користувача Proximity ідентифікатора (карти, брелока). Ідентифікатори безконтактні, пасивні (не мають вбудованого джерела живлення). Частота зчитування 125 кГц, відстань зчитування: від 5 до 70 см. Найпопулярніший і найдешевший формат ідентифікатора, але поступається за надійністю будь-якого з підвидів Mifare.

    Артикул: 20501006
    11 609.87грн.

Як здійснюється контроль електронних замків?

Залежно від встановленого раннє електронного замка, контроль може здійснюватися за допомогою таких пристроїв як:

1. Контролер

– Пристрій, призначений для управління доступом в житлові і виробничі приміщення, обліку часу проходу і подій. Контролер використовується для організації мережі бездротових замків на базі бездротових контролерів.

2. Адаптер

– USB-зчитувач для внесення в список нових карток, брелоків та іншого в систему мережевих СКУД. Підтримка стандартів EM-Marine і Temic. Поєднує в собі роботу відразу декількох пристроїв: комунікатора, енкодера і зчитувача.

3. Модуль зовнішнього живлення замка

– Виконує завдання подачі живлення в електронні замки для меблів. Використовують в налаштуванні логіки роботи замків. Використовується при проблемах з роботою замку (закриття шафки, низький заряд батареї).

З урахуванням зміни і призначення конкретного електронного замка, обліковий запис про користувача може містити (крім інформації, необхідної для його аутентифікації) ще і набір різної додаткової інформації про користувача. наприклад:

1. Дата закінчення терміну дії поточного пароля або іншої аутентификационной інформації користувача;

2. Статистика входів користувача на даний комп'ютер;

3. Чи є даний користувач адміністратором, тобто чи може створювати інших користувачів, чи може переглядати / редагувати журнал подій електронного замка і т. д.;

4. Інші права користувача, наприклад, дозволено йому завантажувати операційну систему з знімного носія (дискети або компакт-диска); набір конкретних прав користувача сильно залежить від призначення і функціональності замку, що є темою окремої розмови.

На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки представлені аксесуари для управління електронними замками від торгових марок Iron Logic і U-Prox.

Вгору