Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Відеоспостереження

Відеоспостереження — це цілий комплекс обладнання, які використовуються для спостереження за територією, що охороняється, сфера застосування охоплює багато галузей починаючи від малих об'єктів і закінчуючи величезними масштабами підприємств і виробництв.

Камери відеоспостереження діляться на наступні типи:

  1. Кубічні камери — це камери, які мають квадратну форму, зручні для внутрішньої установки в приміщеннях і малопомітні. Кут огляду від 80 до 130 градусів. Матеріал з якого виготовляють камери є металевим сплавом або пластиком.
  2. Циліндричні камери — мають циліндричну форму, застосовуються для внутрішньої і зовнішньої установки, монтаж походимо за допомогою кронштейну, матеріал корпусу виготовляється з металу або пластику, який захищає камеру при зовнішньої установка від зовнішнього впливу навколишнього середовища.
  3. Панорамні камери — такі камери мають купольну форму і володіють великим кутом огляду в 180 і 360 градусів, часто застосовуються для вуличного відеоспостереження, але можуть встановлюватися і всередині приміщень. Завдяки широкому огляду дозволяють мінімізувати сліпі зони.
  4. Роботизовані (PTZ) камери — розумні пристрої, управління якими можна здійснювати дистанційно, ці камери можуть змінювати кут огляду і мають багаторазовим збільшенням зображення. При виготовленні застосовується метал і пластик для захисту камер від впливів погодних умов при вуличній установці.
Для побудови системи відеоспостереження потрібні не тільки відеокамери, а ще безліч допоміжного обладнання, як відеореєстратори, жорсткі диски, кронштейни, гермокожух, монітори, ІК-прожектори, системи розпізнавання номерів та осіб, кабельна продукція, а також інше обладнання, яке підбирається під потреби клієнта .
Вгору