Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Кліматичні шафи для серверного обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кліматичні мережеві шафи призначені для розміщення мережевого обладнання у випадках невідповідної температури навколишнього середовища. Часто використовуються при зовнішній установці для мінімізації перешкод і збоїв роботи мережевих пристроїв.

Проводиться по одному стандарту внутрішньої ширини рівної 19 дюймам, що дозволяє розташувати більшу частину мережевих пристроїв всередині. Висота будь-якої шафи має свою одиницю виміру – юніти. Один юніт становить 44.45 мм, але висота не визначається множенням кожного юніта по зростанню, а показує скільки обладнання висотою в 1 юніт може монтуватися в шафу.

Кліматичні серверні шафи мають двоє дверей, одна з них розташована зовні, а інша всередині. Головне завдання зовнішніх дверцят виключити спроби злому і зробити її неможливою, а також забезпечувати захист від екстремальних погодних умов. Внутрішні двері складаються з двох маленьких вентиляторів для охолодження, терморегулятору і трьох кнопок.

Кліматична шафа має мережевий фільтр з розетками та герметичними вводами кабелів в кількості восьми штук. Терморегулятор дозволяє вести налаштування необхідних параметрів за допомогою трьох кнопок. За допомогою кнопок вказуються максимально допустимі значення температури для включення і виключення системи охолодження або обігріву в разі зниження температури від допустимої норми.

Вгору