Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Програмне забезпечення для системи контролю доступу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Програмне забезпечення – це клієнт-серверний додаток, що дозволяє повноцінно використовувати функції обладнання систем контролю і управління доступом.

Програмне забезпечення складається з ряду модулів, у кожного з яких своє певне призначення:

– Облік робочого часу;

– Моніторинг по камерах відеоспостереження;

– Програма для прохідної;

– Контроль доступу до об'єкта з використанням пластикових перепусток.

Крім вищеописаних складових забезпечення для СКУД, існують спеціальні модулі, які здатні об'єднувати всі завдання в одну систему або успішно інтегрувати один модуль в інший. Базове програмне забезпечення здійснює обмін інформацією між елементами системи і її загальне управління, тому від успішної роботи ПО залежить надійність всієї системи безпеки.

Програмне забезпечення для СКУД регулює робочий процес різного устаткування:

Крім ПО, в набір управління входить конфігуратор (що включає програму настройки), а також ліцензії на управління точками входу. Систему можна доповнювати модулями, в залежності від потреб, змін на території (наприклад, перепланування), а також технічної можливості інтеграції нових елементів в загальну систему управління.

Програмне забезпечення для СКУД підрозділяється на два основних типи:

– ПО від виробника систем контролю доступу і контролерів, і програмні системи від виробників, які займаються виключно розробкою ПЗ для СКУД;

– ПО без обладнання та інших компонентів.

Перевагою використання програмного забезпечення від компаній, які не займаються виробництвом апаратних пристроїв для СКУД, в тому, що таке ПЗ сумісно з усіма видами систем контролю доступу, незалежно від фірми. Однією з найбільш затребуваних завдань програмного забезпечення для СКУД є моніторинг робочого часу. Ця функція особливо актуальна для компаній з великою кількістю співробітників, оскільки дозволяє тримати все під контролем і успішно управляти своїм бізнесом.

Плюсами модуля для обліку робочого часу співробітниками є: можливість контролювати робочий час і прораховувати ефективність праці, введення моніторингу робочого часу за статистикою збільшує продуктивність праці, оскільки співробітники більше приділяють часу роботі, менше на перекури і пусті хитання поза офісом, також дає можливість планувати робочі обсяги і прогнозувати терміни їх виконання. Нарешті, облік робочого часу, це не тільки спосіб контролю часу співробітників, але і ефективне попередження проблем, пов'язаних з інформаційною безпекою.

Моніторинг використання комп'ютера та інтернету також відноситься до обліку робочого часу, і дозволяє зрозуміти, на що витрачають час співробітники в мережі, і в разі потреби заблокувати сайти, які заважають продуктивності праці. Чи не варто також забувати про відеоспостереження, що попереджає крадіжки на робочому місці, дозволяє фіксувати і відслідковувати переміщення співробітників.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з ліцензійним програмним забезпеченням від провідних виробників в даній області.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати пакет програм з урахуванням встановленої на вашому об'єкті або території системі контролю і управління доступом.

Вгору