Лабораторія безпеки є роздрібним каналом продажів монтажної організації, що спеціалізується на охоронних і інженерних системах, таких як: відеоспостереження, системи контролю і управління доступом, домофони, охоронні сигналізації, структуровані кабельні системи, різні системи автоматизації технологічних процесів.

Глибоке розуміння і практичний досвід застосування обладнання — відрізняють нашу Лабораторію від традиційного інтернет-магазину.

Серед інших переваг покупки у нас відзначимо наступні:

1. Абсолютно все, що вам знадобиться для створення системи безпеки, ви знайдете в нашій Лабораторії: обладнання, монтажні матеріали, інструмент, програмне забезпечення + доступні для кожного користувача інструкції.

2. Ви можете бути впевнені в якості продукції, що купується, — всі вироби, які відпускаються нашої Лабораторією, сертифіковані і проходять обов'язковий вхідний (при надходженні товару від виробника / дистриб'ютора) і вихідний контроль (при продажу). Це дозволяє скоротити відсоток браку до 0,07%.
3. Ми гарантуємо якісний післяпродажний сервіс, що включає: консультації з встановлення та налаштування, безкоштовний обмін або повернення придбаного обладнання в разі виходу з ладу протягом гарантійного періоду, виконання гарантійного та негарантійного ремонту.

4. Лабораторія безпеки пропонує будь-які способи оплати та доставки, зручні як для фізичних, так і для юридичних осіб.

5. Якщо вам ніколи розбиратися в тонкощах монтажу, ви можете замовити систему безпеки під ключ. Ви будете задоволені результатом, тому що за роботу візьмуться професіонали, що працюють в охоронних системах більше 5 років.

Доставка, і при необхідності монтаж, обладнання виконуються нами по всій території України, а побувати в Лабораторії ви можете за наступними адресами:

  • м. Київ, Оболонський р-н, вул. Вікентія Хвойки, б. 21, оф. 422;
  • м. Запоріжжя, пр. Соборний, б.182, оф.11.

 

Серед наших клієнтів такі компанії як: