Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Кабель вита пара

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кручена пара – це вид кабелю, що складається з однієї або декількох пар провідників, які свити один з одним. Провідники скручуються з метою мінімізації зовнішнього електромагнітного впливу. У кабелях категорії UTP 5 і вище застосовується переплетення провідників з різним кроком.

У крученій парі присутні 4 або 8 жил, але їх кількість може досягати 1000. Фізично кабель складається з набору мідних провідників з ізоляційним покриттям, діаметр яких знаходиться в межах 0,4-0,65 мм.

Ізоляційне покриття провідників виготовлено з полівінілхлориду (в нього додається крейда, щоб спростити обрізку зовнішньої оболонки під час монтажу). Покриття виконано в різному кольорі. Але найчастіше воно забарвлене в сірий колір, на ньому зроблене маркування довжини і інформація про виробника. Товщина зовнішньої оболонки – від 0,5 мм до 0,6 мм.

Категорії крученої пари

Поділ крученої пари на категорії визначається різними показниками: швидкістю передачі, чисельністю пар, а також іншими факторами.

  • CAT1 – одна пара, дану категорію застосовують при включенні телефонного зв'язку. Частотна смуга – 0.1 МГц.
  • CAT2 – застарілий тип кабелю, відрізняється низькою швидкістю передачі сигналу (до 4 Мбіт/сек). Може бути придатним для телефонних мереж. Частотна смуга 1 МГц.
  • CAT3 – складається з двох пар, раніше застосовувався для побудови мереж 10BASE-T, Token Ring (швидкість до 10 Мбіт/сек). Частотна смуга – 16 МГц.
  • CAT4 – кабель з чотирьох пар, який раніше експлуатувався при конструюванні Token Ring мереж, 10BASE-T, 10BASE-T4. Відрізняється лімітом швидкості передачі – 16 Мбі/сек. Частотна смуга – 20 МГц.
  • CAT5 – налічує чотири пари. Під час експлуатації двох пар швидкість передачі буде – 100 Мбіт/сек. Частотна смуга - 100 МГц.
  • CAT5е – найбільш використовуваний вид кабелю, налічує чотири пари, застосовується при конструюванні мереж 100/1000 Мбіт/сек. Під час задіяння двох пар, швидкість передачі – 100 Мбіт/сек, якщо задіють усі чотири пари – 1000 Мбіт/сек. Частотна смуга 100 МГц.
  • CAT6 – знаходить застосування в мережах Fast Ethernet (100 Мбіт/сек), Gigabit Ethernet (1000 Мбіт/сек), передає сигнал на швидкості до 10 Гбіт/сек. Частотна смуга – 250 МГц.
  • CAT7 – під час роботи на частоті до 600 МГц, швидкість передачі доходить до 10 Гбіт / сек. Максимальна довжина передачі сигналу забезпечується подвійним екрануванням кабелю.

Де використовується кручена пара?

Може застосовуватися в мобільному радіозв'язку, радіотелефонах, службовому радіозв'язку, радіо-охоронних сигналізаціях, вимірювальних приладах, радіоелектронній апаратурі спеціального призначення. Використовуються для передачі високочастотних сигналів в різній електронній апаратурі, особливо в Трансмітер і ресіверах, комп'ютерах, ТБ-передавачах.

Лабораторія безпеки надає вам великий вибір кабелів крученої пари. На нашому сайті ви можете придбати все необхідне для встановлення різних типів обладнання.

Вгору