Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Система контролю охорони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Система контролю охорони – це програмно-апаратний комплекс, який необхідний для контролю обходу території охоронцями за заданим графіком, а також аналізу відхилень від заданого графіка.

Використовуючи цю систему, можна контролювати патрулювання периметра і внутрішньої частини території, що охороняється, враховуючи заданий графік, оглядати об'єкти, що розташовуються в зонах відповідальності охорони, мінімізувати людський фактор в якості охорони об'єкта.

Система контролю охорони зазвичай складається з електронної мітки, пристрою знімання даних, приладу реєстрації подій, програмного забезпечення, адаптера підключення пристрою знімання даних і реєстрації подій, синхронізованих годин.

  1. Електронна мітка – це пристрій, який складається з герметизованого металевого корпусу, використовує технологію контактної пам'яті. Електрозалежна і стійка до механічного силового впливу, може розміщуватися на багатьох поверхнях.
  2. Пристрій знімання даних – це модуль, що зчитує інформацію з контролера.
  3. Прилад реєстрації подій – герметизований пристрій, поміщений в антивандальний, металевий корпус. Складається з зчитувача і світлодіодів індикації. Зчитує інформацію з електроміток.
  4. Адаптер підключення УСД і ПРС – необхідний для призначення контрольних точок, проводить передачу записів подій і очищає УСД або ПРС.
  5. Годинники синхронізації – пристрій для корекції дати і часу між комп'ютером і приладом реєстрації подій, як проміжний пристрій використовується пристрій знімання даних.
Вгору